Doradztwo Handlowe

Naszym celem jest udzielenie partnerom biznesowym wsparcia w obszarze ekspansji handlowej, która mają na celu zwiększenie obrotów na rynku europejskim.

 

Nasze doradztwo skierowane jest do każdej firmy, bez względu na to czy dopiero rozważa ona rozszerzenie swojej działalności na rynkach zagranicznych czy pragnie w dalszym ciągu zwiększać obszar swojej sprzedaży eksportowej w innych krajach.

 

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem niezwykle skutecznych i doświadczonych praktyków zajmującym się wsparciem innych firm w rozwoju działań sprzedażowych. Dysponujemy szeroką wiedzą z zakresu e-comerce oraz rynków zagranicznych, zdobytą podczas wieloletniej praktyki handlowej.

 

Nasza firma bazuje na wieloletnim doświadczeniu na rynkach Europy Zachodniej, kooperacji z wieloma partnerami biznesowymi na terenie Polski jak i poza jej granicami. Współpracujemy z biurami księgowymi, radcami prawnymi i specjalistami na rynku e-commerce.

 

 

 

Co nas wyróżnia?

Nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, które z sukcesem operują na rynku polskim i są otwarte na nowe możliwości zwiększenia swoich obrotów.

 

Know-How naszej firmy bazuje wieloletnim doświadczeniu na rynkach Europy Zachodniej, kooperacji z wieloma partnerami biznesowymi na terenie Polski jak i poza jej granicami. Współpracujemy z biurami księgowymi, radcami prawnymi i specjalistami na rynku e-commerce.

 

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą bez barier językowych i z nowatorskim podejściem do naszych klientów. Oferujemy rozwiązania bez ryzyka i z pełną obsługą. Naszym celem i wyzwaniem jest wzrost Twoich obrotów za granicą!

Zapytaj o ofertę, to nic nie kosztuje!